Menu Zamknij

Park maszynowy

Dysponujemy rozbudowanym parkiem maszynowym i wykwalifikowaną kadrą.

W codziennej pracy stawiamy przede wszystkim na jakość i precyzję, dlatego też maszyny jakie używamy w procesie produkcyjnym muszą być z najwyższej półki światowych producentów.

Połączenie wysokiej jakości niezawodnego sprzętu wraz z wieloletnim doświadczeniem naszych pracowników gwarantuje wykonanie nawet najbardziej skomplikowanych realizacji dla naszych klientów.

Wybrane maszyny jakie pracują w firmie Agrovit:

Trumpf TruLaser 3030 fiber

Piła do rozcinania

Terzago Cute 5

Maszyna do formatowania kamienia

Helios Cut 500

Zaginarka hydrauliczna do blachy

Jorns JB-150

Zaginarka do blachy

Jorns

Zaginarka do blachy

Jorns Twin Matic

Prasy krawędziowe

Safan

Centrum obróbcze do kamienia

Bavelloni Alpa 450

Centrum obróbcze do kamienia

Bavelloni NRG 250

Boczkarka do kamienia

Marmo Meccanica LCV Magnum

PROCES PRODUKCJI BLATÓW KUCHENNYCH I ŁAZIENKOWYCH

W produkcji blatów kuchennych i blatów łazienkowych wytwarzanych z różnych materiałów (granit, marmur, konglomerat kwarcowy, spiek kwarcowy) najważniejsza jest wiedza i doświadczenie naszych pracowników. Materiał (kamień) obrabiany jest z niezwykłą precyzją opierając się na wcześniejszych pomiarach u klienta. Aby blat kuchenny był idealnie zlicowany z płytą istotny jest nawet najmniejszy szczegół. Zasada ta ma także zastosowanie przy obrabianiu zlewu kamiennego.

GIĘCIE BLACHY - PROCES PRODUKCJI PARAPETÓW I INNYCH ELEMENTÓW GIĘTYCH METALOWYCH

Do produkcji elementów giętych wykorzystujemy tylko najlepsze i sprawdzone materiały. Metal jest poddawany obróbce na najnowocześniejszych i bardzo wydajnych maszynach produkcyjnych. Poniżej przedstawiamy jak wygląda u nas proces gięcia blachy pod parapety na jednej z kilku naszych giętarek – giętarce hydraulicznej do blachy Jorns JB-150.