Menu Zamknij

O firmie

O nas

P.P.H.U. AGRO-VIT s.c. rozpoczęła swoją działalność w 2007 roku. Obejmuje swoim zasięgiem rynek krajowy i zagraniczny.

Obecnie jest jednym z większych producentów, importerów i dystrybutorów parapetów zewnętrznych (stal, aluminium, granit, piaskowiec, stal drewnopodobna malowana 3D) i parapetów wewnętrznych (PCV komorowe, PCV renowacyjne – nakładki, MDF, drewno, aglomarmur, marmur, granit, piaskowiec, onyks, trawertyn, kwarcyt) w Polsce.

Posiadamy w swojej ofercie również: blaty kuchenne, blaty łazienkowe, schody, kominki, elewacje, posadzki (płyty z marmuru, płyty z granitu, płyty z piaskowca), ściany (okładziny ścienne z kamienia), dekoracje z kamienia, stoły i stoliki kawowe z kamiennymi blatami, systemy rynnowe, blachy płaskie, blachy trapezowe, panele dachowe, blachodachówki. Wykonujemy także obróbki blacharskie, ofasowania, usługi cięcia i gięcia blach. Kraków – tu mieści się nasza siedziba i hala produkcyjna, zapraszamy do odwiedzenia i zobaczenia próbek kamieni i wzornika blach na miejscu.

Świadczymy także usługi CNC w tym wycinanie laserowe z wykorzystaniem nowoczesnej wycinarki laserowej Trumpf TruLaser 3030 fiber – szybkie i niezwykle precyzyjne cięcie blach laserem.

AGRO-VIT to sprawnie funkcjonująca firma posiadająca bogato wyposażone zaplecze oraz zapewniająca własny transport na terenie całego kraju i za granicą.

Dzięki bogatej ofercie i fachowej obsłudze posiadamy wielu stałych odbiorców krajowych i zagranicznych.

Dzięki skutecznym metodom zarządzania notujemy ciągły wzrost obrotów. Dla wielu przedsiębiorstw jesteśmy sprawdzonym i rzetelnym partnerem handlowym.